Yol Tarifi Hemen Ara

Panel Çit

Türkiye genelinde özel olarak yürütülen çalışmalar sayesinde artık doğrudan parklarda ve sosyal yaşamın yaygın olduğu çevrelerde panel çit kullanılabiliyor. Yapısı itibariyle hiç kimseyi zarar vererek uzaklaştırmayı hedefleyen bir sistemle oluşturulmamıştır. Tamamen uzun süre boyunca kullanıma uygun olabilmesi, her zaman için güvenli bir sistemin ortaya çıkmasını sağlayabilmesi amacıyla girişimlerde bulunuluyor.

Panel Çit Nedir?

Türkiye’de yedi gün yirmi dört saat boyunca üretim devam ediyor ve milyonlarca kişinin parklarda, okullarda, bahçelerde ve otoyollarda karşılaştıkları bu güvenlik sistemleriyle hizmet verilebiliyor. Yeşil, gri, kırmızı, mavi ve daha pek çok farklı renkte olanlarını görebilir, boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Desteklerin ortalama 2, 2.5 veya 3 metre aralıklarla koyulması sayesinde çit son derece sağlam ve dayanıklılığını uzun süre boyunca koruyabilecek bir hal alıyor.

Dikenli tellerde ve jiletli tellerde olduğu gibi zarar vermeyi ve geçişi önlemeyi bu sayede sağlayabilecek şekilde oluşturulan bir yapısı bulunmuyor. Halı sahalarda, basketbol sahalarında, otoyollarda yol kenarında bu panel çit sistemlerini görebilirsiniz. Kullanıma uygun olmayan bölümü veya bir yeri ifade eder, girilmesini önleyebilmek için kaygan ve üzerinden geçilmesini zorlaştıran bir tasarıma sahiptir.

Panel Çit Nasıl Olmalı?

Dikenli tellerin kullanımı çoğu zaman yerde, orta kısımda ve yüksekte olacak şekilde üç farklı durumda değişiklik gösterebiliyor. Genel yapısı itibariyle sağlam bir materyal kullanılan ve kırılması veya bükülmesi mümkün olmayan bu çitlerin üst kısmında tel koyulması doğru değildir.

Sadece girişin ve çıkışın engellenmesine dayanan bir üretim amacı bulunduğu için, girişin imkansız hale getirilmesi isteniyorsa sadece boyunun uzatılması ve mekanın her yerinin kapatılması yeterli olacaktır. Kaygan ve basılmasına izin verilmediği gibi tutulması da engelleyecek şekilde üretilen bir sistemdir. Girişi çiti delerek veya keserek yapmak istediğiniz taktirde, onlarca farklı noktayı kesmeniz gerekeceği için son derece kullanışlı ve güvenliği artıracak sistemli olduğu görülebilecektir.

Kaliteli Panel Çit Satışı

Kaliteli panel çit temin edebilmek için boyutların tam olarak verilebilmesi ve her noktanın aynı kalitede kapatılabilmesi gerekiyor. Ankara Ostim’de bulunan firmalar sizin için son derece kullanışlı ve kaliteli çitler hazırlayacak biçimde hizmet vermeye devam ediyor.

SONRAKİ YAZI: TEL ÖRGÜ