Yol Tarifi Hemen Ara

Jiletli Tel Ankara

Yeni çalışmalarla birlikte artık pek çok farklı ortamın güvenli bir hale gelmesi, aynı zamanda direkt olarak girişin ve çıkışın üçüncü şahıslar tarafından yapılmasının önlenmesi mümkün oluyor. Sektörde üretimi gerçekleştirilen ve hiçbir şekilde kırılma gibi bir durumla karşılaşılmayan jiletli teller, güvenli bir şekilde sistemin ilgi görmeye devam etmesini sağlıyor.

Jiletli tel Ankara da dahil olmak üzere tüm şehirlerimizde üretimleri yapılan güvenlik ürünlerinden bir tanesidir. Başkentte ise bu alanda uzmanlaşmış ve hiçbir şekilde sorun oluşmayacak şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan kuruluşlarla karşılaşmak mümkün oluyor.

Jiletli Tel Nedir?

Jilet kullanılmasının en önemli sebebi, dikenli telden çok daha ürkütücü ve geçilmemesi için gerekli tasarın ortaya çıkarılmasını sağlamak olacaktır. Özellikle kaliteli bir yapıda olması her zaman için önem teşkil ediyor ve direkt olarak başarılı sonuçların alınması mümkün oluyor. Jiletli tellerde üç cm aralıklarla birlikte tellerin oldukça kaliteli bir yapıya sahip olması sağlanabiliyor.

İstediğiniz her zaman özel olarak sipariş verebilir, onlarca veya yüzlerce metre şerit temin edebilirsiniz. Bu şeritlerin dikenli tellerden en önemli farklı, spiral bir yapıya sahip olmalarıdır. Böylelikle hem direkt olarak arasından herhangi bir kişinin veya hayvanın geçmesi mümkün olmuyor, hem de güvenlik seviyesinin artırılması mümkün oluyor.

Jiletli Tel Nasıl Üretilir?

Üretimi esnasında sadece şeridin son derece sert bir metalle çekilmesine dikkat edilmiyor. Aynı zamanda birkaç cm aralıklarla yer alan binlerce adet jiletli telin de değerlendirilebilmesi ve kalitesinin artması mümkün oluyor. Jiletli tel Ankara Ostim bünyesinde yer alan son derece büyük firma sayesinde üretiliyor. Bu sayede bahçeler, evler ve iş yerleri koruma altına alınıyor, duvarların veya çitlerin üzerinden geçilmesi imkansız hale gelmiş oluyor. Kapının çevresinde de her türlü önlem alınabildiği için, zayıf nokta olarak kapının görülmesi ve üzerinden atlanmaya çalışılması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Ankara’da Kaliteli Jiletli Tel Üretimi

Ankara genelinde çalışmalar gerçekleştirildiği için, her yıl kilometrelerce uzunlukta jiletli tel üretimi yapılabiliyor. Jiletli tel Ankara bünyesinde son yıllarda tel üretimiyle ilgili problem olmaksızın ürünlerin taşınmasını ve teslim alınmasını sağlayabiliyorlar.