Yol Tarifi Hemen Ara

Ankara Jiletli Tel Firmaları

Ankara’da bulunan tel kurumları sayesinde siz de eviniz, iş yeriniz, çiftliğiniz, bahçeniz veya arsanız için son derece kaliteli tel sistemi kurabilirsiniz. Yıllar boyunca hiçbir zarar gelmeden ve dayanıklılığını kaybetmeden kullanılabilecek yapıda olan teller üretilirken aynı zamanda özel isteğe göre ikinci bir tel türü kullanılabiliyor. Sadece dikenli tel değil, buna ek olarak jilet de eklenerek son derece keskin ve ortamın korunmasını sağlayacak yapıya sahip olması sağlanabiliyor. Ankara jiletli tel firmaları Türkiye genelinde herkes tarafından uygun fiyatları bulunması ve kaliteli ürünler ortaya çıkarmaları nedeniyle ilgi görmeye devam ediyor.

Kaliteli Dikenli Teller

Çok sık bir şekilde kullanılan ve gelecekte de milyonlarca kişinin karşılaşacağı yapıya sahip olan tel türleri arasında iki çeşidini görmeniz mümkün oluyor. Dikenli tellerde amaç sadece iç ortam ve dış ortamın birbirinden ayrılmasını sağlamak ve tırmanmayı önlemeye çalışmaktır. İki dikenin arasında bir elin sığması ve son derece tehlikeli de olsa, kaçış anında birinin tırmanması mümkün oluyor. Oldukça önemli hasar alabilecek olmalarına rağmen, yaralanma dışında herhangi bir problem oluşturmadığı için tehdit ortaya çıkarmıyor. Üretilen yeni jiletli tellerde ise hırsızlar veya iç mekana ulaşmak için girişimlerde bulunan hayvanların anında geri çekilmesini sağlamak mümkün oluyor.

Jiletli Dikenli Tel Nedir?

Jiletlerle donatılmış ve her iki santimetrede bir olarak şekilde yerleştirilmiş olan keskin uçlar bulunuyor. Bu yapının yıllar boyunca hiçbir şekilde keskinliğini kaybetmiyor olması, özellikle mutlaka korunması gereken ortamlarda kullanılmasını önemli hale getiriyor. Yapısı itibariyle hem üzerinden hem altından hem de ortasından geçilmesi mümkün olmuyor. Her yeri kapatacak şekilde oluşturulması, kesilmesinin bir hayli zor olması ve karışık yapısının bulunması da hırsızların kolayca savuşturulabilmesini sağlıyor. Sert metal kullanılması ve bükülmesinin mümkün olmaması nedeniyle Ankara jiletli tel firmaları bu ürüne oldukça yoğun bir şekilde talep olduğunu bildiriyor.

  • Ankara’da Bulunan Dikenli Tel Firmaları

Firmaların büyük bir bölümünde dikenli tele ek olarak jiletli teli de bulmanız mümkün oluyor. Ankara jiletli tel firmaları ortalama boyuttaki teli metre fiyatı üzerinden satışa sunuyor.